Zaznacz stronę

Modele 3d na stronach zagranicznych producentów

O tym, jak przydatne są modele 3d w życiu architekta wnętrz, nie trzeba chyba nikogo przekonywać 😉 Dodam tylko, że wpis o [modelach 3d na stronach polskich producentów] to najchętniej czytany warsztatowy post i cały czas się rozrasta! Jupi 🙂

Czas na podobny temat – tym razem ze stronami zagranicznych produktów: lamp, sof, krzeseł, ceramiki łazienkowej. Nie ukrywam, że polskie strony są bliższe memu sercu – bo po prostu z nich masowo korzystam na co dzień – i tym razem było nieco trudniej. Jednak udało się zebrać całkiem pokaźne zestawienie, w którym trafi się parę ciekawych kąsków 😉 W spisie znajdziecie dużo stron z produktami dostępnymi w Polsce: paru mocnych klasyków z Vitrą na czele; ale też bardziej przystępne cenowo i dostępne u nas produkty jak np. Umage (kiedyś Vita Copenhagen – to ci, od popularnej piórkowej lampy EOS – wiedzieliście, że zmienili nazwę?!) lub Ferm Living. Jest też kilka stron bardziej odległych naszym realiom, choćby ze względu na dostępność produktów (np. Swedese), jednak mają świetne modele, które mogą się przydać np. do bardziej koncepcyjnych projektów.

W tym wypadku jestem przekonana, że brakuje jeszcze wielu fajnych stron – heeelp! Dawajcie znać, a będę uzupełniać ten wpis, żeby stworzyć solidną bazę modeli 3d zagranicznych producentów wyposażenia 🙂

KUCHNIE

MEBLE OGRODOWE

 

 

GRZEJNIKI

ELEKTRYKA • SPRZĘTY

 

 

Mam nadzieję, że uznasz ten wpis za przydatny 🙂 Koniecznie zajrzyj do wpisów z innymi modelami 3d: na stronach polskich producentów i w serwisach! Dziś też zadebiutował pierwszy newsletter – ale emocje 😉 [Ty też zapisz się do subskrypcji i bądź na bieżąco!].

Zobacz też:

X

Asia

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
4 lat temu

Super przydatne 🙂

Jan
Jan
4 lat temu

Bardzo przydatny zbiór odnośników do baz. Zauważyłem, że nie wszystkie linki działają poprawnie. Po powierzchownych oględzinach błędu doszukuję się w automatycznym tworzeniu łączy (w HTML znacznik <a> </a>), który po tym ja widzi w linku które chcemy automatycznie zamienić na łącze „#” interpretuje, że łącze ma się odnieść do swojej własnej strony. Tak więc linki takie jak: https://andtradition.presscloud.com/digitalshowroom/#/images https://fermliving.presscloud.com/nr/#/frontpage https://hay.presscloud.com/digitalshowroom/#/gallery zinterpretowane automatycznie utworzą w atrybucie href znacznika następujące ciągi: #/images #/frontpage #/gallery które w tej formie mają charakter względnego adresu i zostaną dodane do adresu strony na której te łącza zostały kliknięte (czyli tego bloga). Polecam albo się zapoznać z… Czytaj więcej »

Klaudia
Klaudia
1 rok temu

Cieszę się, że tutaj trafiłam- potrzebowałam takich informacji. Pozdrawiam 🙂

0 0 votes
Article Rating
Copy link
Powered by Social Snap